Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Nasza pralnia – o firmie

Każdy rok wprowadza na rynek nowe technologie. Wraz ze wzrostem świadomości, za którym nowe technologie i wynalazki podążają gruntuje się również wzrost komfortu codziennego życia.
pralniakrakowska.pl
Technologie służą oszczędzając czas, przyczyniają się do większej troski o środowisko naturalne, przynoszą pożytek ludzkości i światu. Stanowią też o statusie firmy będąc wizytówką świadczącą o używaniu najnowocześniejszych maszyn gwarantujących wysokiej jakości usługi.

Nasza pralnia obsługuje wszystkich zainteresowanych na terenie Krakowa i kieruje swoją ofertę do różnorodnych klientów spełniając oczekiwania zarówno dużych firm, biur, hoteli, salonów SPA jak i mały prywatnych odbiorców. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi spełniamy każde Państwa życzenie. Pralnia Krakowska jest wzorcowym przykładem biznesu, który zawsze jest krok do przodu z automatyzacją będącą narzędziem efektywności i szczyci się technicznymi rozwiązaniami na miarę XXI w.
Nasza oferta skierowana jest do klientów instytucjonalnych.

Współpracujemy z: hotelami, restauracjami, gabinetami odnowy biologicznej, zakładami pracy i innymi miejscami użyteczności publicznej.

Świadczymy usługi pralnicze na wysokim poziomie zgodnie z posiadanymi certyfikatami. Używamy środków czyszczących czołowych producentów. Stosujemy specjalistyczne preparaty, dzięki którym technologia prania spełnia wszystkie zalecane normy. Gwarantujemy doskonałą jakość usług, terminowość i bezpieczeństwo współpracy - jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzone nam rzeczy!

Gwarantujemy doskonałą jakość usług, terminowość i bezpieczeństwo współpracy - jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzone nam rzeczy!
Nasza dyspozycyjność to 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Masz do nas pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych usług czy nawet samych cen, skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Mamy świadomość jak wielką wagę przywiązują nasi klienci do wygody i ekologiczności oraz naturalnych materiałów w życiu codziennym jakimi są np. bawełna. Z tego powodu w ofercie pralni wodnej znajdą Państwo również możliwość maglowania i prasowania materiału niezawodnym sprzętem najwyższej jakości.