Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Jak usunąć plamy z flamastrów ?

Plamy z flamastrów

Plamy z flamastrów na ubrankach dzieci to codzienność. Kreatywność nie idzie w parze ze zbytnią uwagą skierowaną na zewnętrzne okoliczności, w tym ubranie.

Maluchy są albo czyste albo kreatywne. Można ubranka dzieci podzielić na te lepsze do wyjścia i te gorsze do pracy twórzczej. Wtedy dziecko nie bedzie zbyt zestresowane gwałtowną reakcją rodzica powodującą nagłe rozpadnięcie się stworzonego przez niego chwilę wcześniej wyimaginowanego świata z powodu jakiejś marnej plamki na kawałku nic nie wartej tkaniny. Naturą dziecka jest wszelka aktywnośc i ciekawość , a tak zwane plamy i zniszczenia dla dziecka są elementem tworzącego się właśnie nowego świata.  Niektórzy rodzice reagują na widok plamy, jak na widok tsunami paraliżując swoim wrzaskiem  całą pogrążoną w procesie tworzenia istotę dziecka.

Mądry rodzic spróbuje usunąć plamę jednym z podanych poniżej sposobów albo wyrzuci poplamione ubranko nic sobie z "problemu" nie robiąc i ciesząc się, że ma utalentowane dziecko.

Flamaster można spróbować usunąć pocierając tkaninę wacikiem nasączonym spirytusem lub wodą kolońską. Mieszanka mydła z gliceryną i wodą jest równie skuteczna. Pozostałość plamy usunąć alkoholem metylowym.
 

Masz do nas pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych usług czy nawet samych cen, skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Mamy świadomość jak wielką wagę przywiązują nasi klienci do wygody i ekologiczności oraz naturalnych materiałów w życiu codziennym jakimi są np. bawełna. Z tego powodu w ofercie pralni wodnej znajdą Państwo również możliwość maglowania i prasowania materiału niezawodnym sprzętem najwyższej jakości.