Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Jak usunąć plamy z trawy i błota ?

Plamy z trawy i błota

Większość proszków do prania nie radzi sobie z plamami z trawy i błota. Do tego, gdy raz już się takie poplamione ubranie wypierze, ciężko będzie usunąć z niego takiego rodzaju plamy.Odzież poplamioną błotem należy najpierw dokładnie wyszczotkować, a to co ze szczotkowania pozostanie przestrzeć spirytusem i wyprać w pralce.
Plamy z trawy nie powinny być zmywane wodą. Większość poplamionych trawą tkanin dobrze reaguje na alkohol 70% lub rozcieńczony amoniak.Najpierw zwilżamy plamę alkoholem, a dopiero później płuczemy w zimnej wodzie. Plamy z trawy można także usunąć szmatką zmoczoną w wodzie utlenionej z dodatkiem amoniaku. Skutecznym sposobem na pobrudzenie trawą jest także polanie zabrudzenia wodą utlenioną, zostawienie jej na kilka minut i następnie spłukanie wodą.

Masz do nas pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych usług czy nawet samych cen, skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Mamy świadomość jak wielką wagę przywiązują nasi klienci do wygody i ekologiczności oraz naturalnych materiałów w życiu codziennym jakimi są np. bawełna. Z tego powodu w ofercie pralni wodnej znajdą Państwo również możliwość maglowania i prasowania materiału niezawodnym sprzętem najwyższej jakości.