Do poprawnego oglądania tej strony, należy włączyć obsługę JavaScript!

Pralnia wodna Kraków – pranie wodne wysokiej jakości

Pralnia wodna Kraków oferuje:

Gwarantujemy doskonałą jakość usług, terminowość i bezpieczeństwo współpracy - w naszej pralni wodnej jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzone nam rzeczy!
Pranie wodne
Podstawowa metoda usuwania zabrudzeń stosowania w Pralni Krakowskiej, ułatwia rozpuszczenie składników brudu, łączy się z większością komponentów plam i zanieczyszczeń, stwarza idealne środowisko dla wstępnego etapu czyszczenia.

Dez. termiczno-chemiczna
Proces dezynfekcji tkanin z wykorzystaniem profesjonalnych substancji antybakteryjnych
głęboko oczyszczający każdy rodzaj materiału.
Odplamianie ubrań
Skuteczna eliminacja plam i zabrudzeń ze wszelkich materiałów stosowanych do produkcji tkanin i ubrań bez naruszenia ich struktury i jakości.
Komputerowe znakowanie
Dzięki wykorzystaniu w Pralni wodnej innowacyjnej technologii znakowania komputerowego tkanin zapewniamy bezpieczne i sprawne oczyszczanie danej partii materiałów bez ryzyka zawieruszenia oraz innych problemów.

Czyszczenie chemiczne
W Pralni wodnej Kraków korzystamy tylko z wysokiej jakości profesjonalnej chemii czyszczącej uznanych producentów.
Maglowanie
To skuteczna metoda zapewniająca eliminację patogenów i elementów alergizujących, będąca dopełnieniem procesu oczyszczania.
Usługa prasowania
By wyjść na przeciw potrzebom Klientów Pralni wodnej oferujemy profesjonalne i ekspresowe prasowanie ubrań oraz wszelkich tkanin zwłaszcza bawełnianych. 
Transport na regałach jezdnych
Umożliwia w sposób łatwy i sprawny dostarczenie oraz odbiór danych partii materiałów. Usprawnia cały proces oczyszczania i zapewnia bezpieczny transport produktów.

Dla kogo pracujemy na co dzień?

Na co dzień obsługujemy dziesiątki osób prywatnych jak i firmy i instytucje publiczne. Do naszych najczęstszych klientów należą:
hotele, hostele, pensjonaty
restauracje i inne lokale gastronomiczne
gabinety odnowy biologicznej i centra SPA
zakłady pracy
przedszkola i żłobki

Dowiedz się o nas więcej!

Kliknij i przejdź do podstony, w której zawarliśmy klika słów na temat naszej działalności.
Czytaj o nas
Pralnia wodna Kraków kieruje swojej kompleksowe usługi do różnorodnych klientów ale w szczególności do hoteli, firm i salonów SPA. Dzięki atestowanym środkom piorącym dobieranym spośród renomowanych firm pralnia dla hoteli gwarantuje satysfakcję i zadowolenie klienta. Pralnia wodna w Krakowie.